sobota, 23 czerwca 2018

Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu 19-22 lipca 2018 r.

Diecezjalne Dni Młodzieży w Hartowcu 19-22 lipca 2018 r. 

         W dniach 19-22 lipca w Domu Rekolekcyjnym Diecezji Toruńskiej w Hartowcu odbędą się kolejne dni młodzieży. 
       Dni mają charakter formacyjny. W tym roku pochylamy się nad sakramentem Pokuty, a myśl przewodnia Dni, to słowa zaczerpnięte z Apokalipsy Św. Jana: Zwycięzcy dam biały kamień”.
   Oprócz bogatego programu koncertów: Exodus 15, Som gorsi, Ks. Jakub Bartczak, głoszone są młodzieży konferencje i dawane świadectwa (w tym roku Tomka Budzyńskiego). Poza tym młodzież uczestniczy w Eucharystii, korzysta z sakramentu Pokuty. 
    Wiek uczestników to minimum 14 lat. Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć ze sobą zgodę rodziców/opiekunów na udział w DDM wraz ze wskazanym pełnoletnim opiekunem oraz ewentualnymi wskazaniami dotyczącymi zdrowia uczestnika oraz zgodą rodziców/opiekunów na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę do wypełnienia uczestnik otrzyma na podany adres e-mail.
Zachęcam do uczestnictwa.