poniedziałek, 12 października 2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października 2020 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października 2020 r.

 

1.         Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski. Po mszach dziś zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.         Dziś w naszej parafii gościmy Siostrę Julita Zawadzka ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny. Bóg zapłać Siostrze za wygłoszone na mszach świadectwo. O godz. 11.00. Siostra Julita będzie miała w naszym kościele koncert. Serdecznie zapraszam na ten koncert wszystkich. Siostra Julita debiutowała na scenie muzycznej 25 marca 2017 r. piosenką „Nocą” do której nakręcono teledysk dostępny na YouTube. W kwietniu 2017 roku wydała  swój debiutancki krążek „Do światła z ciemności”, a w grudniu 2019 roku kolejny zatytułowany „Ześlij wiatr”. Jest możliwość nabycia płyt Siostry Julity za dobrowolną ofiarę.

3.         Msze święte w tym tygodniu o 17.30, za wyjątkiem poniedziałku i soboty. W poniedziałek i sobotę msza o godz. 9.00.

4.         Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, za wyjątkiem poniedziałku i soboty. Natomiast w poniedziałek i sobotę różaniec ok. godz. 9.30. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę wraz z różańcem.

5.         Adoracja Najśw. Sakramentu, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia, a zakończymy o 17.00 różańcem, w piątek od godz. 16.30. Podczas adoracji okazja do spowiedzi.

6.         Kolekta z ostatniej niedzieli wyniosła 638,50 zł. Dziś kolekta remontowa. Bóg zapłać za złożone ofiary. Bóg zapłać dzieciom pierwszokomunijnym za ofiarę dla dzieci z krajów misyjnych w kwocie 370 zł

7.         Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny, po mszach zbiórka do puszek na misje.

8.         Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarowane do kościoła kwiaty.

9.         Zachęcam do nabywania i czytania tygodnika katolickiego Niedziela.

10.   Na stoliku pod chórem są wyłożone karteczki do wypominek. Zmarłych do wypominek rocznych można zgłaszać po mszach w biurze parafialnym albo w zakrystii. (Proszę wypisaną kartkę z ofiarą włożyć w kopertę). W ramach wypominek jednorazowych będziemy modlić się za zmarłych 2 listopada. Zmarłych wypisanych na kartkach do wypominki jednorazowych, za których będziemy się modlić po mszach w Dzień Zaduszny można (w kopercie z ofiarą) także oddawać po mszach w zakrystii albo w biurze. Natomiast kartki ze zmarłymi do wypominek listopadowych (w środy z Nowenną) proszę oddawać każdorazowo w środy przed nowenną w kościele.


INTENCJE  MSZALNE

11 - 18 października 2020 r.


XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 październik 2020 r.

godz. 8.00           + Kazimierz Kesler (1 rocz. śm.)

godz. 10.00        + Jan Gadziomski (34 rocz. śm.) i rodziców z obojga stron

  

PONIEDZIAŁEK – 12 październik 2020 r.

godz. 9.00           za parafian

 

WTOREK – 13 październik 2020 r. – bł. Honorata Koźmińskiego, prb., wsp.

godz. 17.30        + Stanisław Ożóg i Helena Huczwa (w rocz. śm.)

 

ŚRODA - 14 październik 2020 r.

godz. 17.30        + Stanisław Banasik, Krzysztof Nowak

 

CZWARTEK – 15 październik 2020 r. - św. Teresy od Jezusa, dz. i dra Kła, wsp.

godz. 17.30        + Irena Korcz (int od Zakładu Pogrzebowego Cordis)

  

PIĄTEK – 16 październik 2020 r. - św. Jadwigi Śląskiej, wsp.

godz. 17.30        + Zygmunt Dziura (10 rocz. śm.)

 

SOBOTA – 17 październik 2020 r. - św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz. wsp.

godz. 9.00          + Wiesław Latuszek (w rocz. śm.)

 

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 październik 2020 r.

godz. 8.00           + Wacław (10 rocz. śm.) i Bogusław Wiśniewscy

godz. 10.00        dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu Haliny i Andrzeja