sobota, 9 października 2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 października 2021 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 października 2021 r.

1.         Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski. Po mszach dziś zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.         Dziś rozpoczynamy nasze przygotowanie do peregrynacji Obrazu Świętej Rodziny w naszej parafii, którą będziemy przeżywać w naszej parafii w dniach 23 - 24 października 2021 r. W ramach przygotowanie do tej peregrynacji dziś kazania głosi diakon prof. Waldemar Rozynkowski, natomiast za tydzień kazania będzie głosił ks. Krzysztof Badowski – proboszcz z Chełmży. Serdecznie Bóg zapłać diakonowi prof. Waldemar Rozenkowskiemu za wygłoszone dziś Słowo Boże. Z tydzień po mszy będzie można kupić obrazki Świętej Rodziny – małe po 2 zł i duże po 6 zł, które będą poświęcone podczas peregrynacji.

3.         Dziś o godz. 16.00 w GOK-u w Książkach będzie Montaż słowno-muzyczny o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim przygotowany przez dzieci i młodzież pod kierunkiem s. Hiacynty. Serdecznie zapraszam.

4.         Msze święte w tym tygodniu o 17.30, za wyjątkiem soboty. W sobotę msza o godz. 9.00.

5.         Różaniec w dni powszednie o godz. 17.00, za wyjątkiem soboty. W sobotę różaniec o godz. 9.30. Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę wraz z różańcem.

6.         Zachęcam dzieci do uczestnictwa w różańcu. Obrazki dla dzieci uczestniczących w różańcu będą rozdawane w tym tygodniu we wtorek i piątek.

7.         Adoracja Najśw. Sakramentu, którą rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia, a zakończymy o 17.00 różańcem, w piątek od godz. 16.30. Podczas adoracji okazja do spowiedzi.

8.         Kolekta z ostatniej niedzieli wyniosła 777 zł. Dziś kolekta remontowa. Bóg zapłać za złożone ofiary.

9.         Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny, po mszach zbiórka do puszek na misje.

10.   Bóg zapłać za ofiarowane do kościoła kwiaty.

11.   Zachęcam do nabywania i czytania tygodnika katolickiego Niedziela.

12.   Na stoliku pod chórem są wyłożone karteczki do wypominek. Zmarłych do wypominek rocznych można zgłaszać po mszach w zakrystii albo w biurze parafialnym. (Proszę wypisaną kartkę z ofiarą włożyć w kopertę). W ramach wypominek jednorazowych będziemy modlić się za zmarłych 2 listopada. Zmarłych wypisanych na kartkach do wypominki jednorazowych, za których będziemy się modlić po mszach w Dzień Zaduszny można (w kopercie z ofiarą) także oddawać po mszach w zakrystii albo w biurze. Natomiast kartki ze zmarłymi do wypominek listopadowych (w środy z Nowenną) proszę oddawać każdorazowo w środy przed nowenną w kościele.

10 - 17 października 2021 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 październik 2021 r.

godz. 8.00            + Kazimierz Kesler (2 rocz. śm.)

godz. 10.00          + Zofia Paluch (int. z ofiar do uczestników pogrzebu)

PONIEDZIAŁEK – 11 październik 2021 r.

godz. 17.00         różaniec

WTOREK – 12 październik 2021 r.

godz. 17.00         różaniec

godz. 17.30          + Zofię Góralską i zmarli z rodziny Góralskich oraz Kazimierza, Genowefę i Henryka

ŚRODA - 13 październik 2021 r. – bł. Honorata Koźmińskiego, prb., wsp.

godz. 17.00         różaniec z Nowenną

godz. 17.30         za dusze w czyśccu

CZWARTEK – 14 październik 2021 r.

godz. 17.00         różaniec

godz. 17.30         + Stanisławę Polcyn (int. z ofiar do uczestników pogrzebu)

PIĄTEK – 15 październik 2021 r. - św. Teresy od Jezusa, dz. i dra Kła, wsp.

godz. 17.00         różaniec

godz. 17.30        + Stanisław Ożóg i Helena Huczwa (w rocz. śm.)

SOBOTA – 16 październik 2021 r. - św. Jadwigi Śląskiej, wsp.

godz. 9.30           różaniec

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 październik 2021 r.

godz. 8.00            + Edward Wiśniewski (33 rocz. śm.) i Leszek Wiśniewski

godz. 10.00          + Bogusław (30 rocz. śm.) i Wacław Wiśniewscy i zmarli z rodziny

po mszy chrzest Marceliny