środa, 23 grudnia 2020

Uczestnictwo we Mszach Świętych podczas świąt Bożego Narodzenia.

Przypominam, że ze względu na ograniczanie liczby osób modlących się w kościele osoby pragnące uczestniczyć we Mszy świętej w kościele powinny zgłosić telefonicznie chęć uczestnictwa we Mszy świętej. Bardzo dziękuję tym, którzy już to zrobili.

Są jeszcze miejsca na mszy w I święto – 25 XII 2020 r. o 9.00  i 12.15 oraz w niedzielę 27 XII 2020 r. o 7.30.

Jeśli pogoda pozwoli na odprawienie Pasterki 24 XII 2020 r. o 20.00 na dworze przy kostnicy wówczas nie ma limitu liczby uczestników (mamy jednak obowiązek zachowania dystansu 1,5 m oraz zasłaniania ust i nosa). W wypadku niepogody Pasterka ta będzie sprawowana w kościele i wówczas zapraszam na nią tylko osoby, które się zapisały.

Osoby, które się nie zapisały uprzejmie proszę o skorzystanie z dyspensy od obowiązku uczestnictwa we mszy i zachęcam do włączenia się w modlitwę poprzez transmisję w mediach.

Ks. Zbigniew Żynda – proboszcz.